Potrzeba widzenia rzeczy osobliwych jest wieczna.

 
Firma dm1 powstała w 2004 roku. Przez cały okres swojej działalności zrealizowała cały szereg zleceń w dziedzinach plastycznych. Z pasją do kreacji tworzylismy i tworzymy prace indywidulane ciesząc się przy tym satysfakcją Klienta. 
 
W swoim portfolio przedstawić może prace dla Orlen SA, Anwil SA, Poczta Polska SA, CPP Nestle Toruń Pacific, Nova Trading SA, Kujawska Fabryka Manometrów SA, Książnica Kopernikańska, Synthos SA, Senat RP, Grupa Krotoski-Cichy i inne.
 
Dziś dm1 to firma wyraźnie ukierunkowana na tworzenie projektów indywidualnych. Realizując zlecenia w dziedzinach związanych z projektowaniem i pracą twórczą szukamy ciekawych rozwiązań poligraficzych i reklamowych.
W oparciu o doświadczenie i własne urządzenia dokonujemy uszlachetnień druku. Pomysłami wspieramy potrzeby związane z projektowaniem identyfikacji wizualnych, tworzeniu materiałów reklamowych oraz ilustracji. Zajmujemy się doradztwem w temacie druku offsetowego i wielkoformatowego. Tworzymy systemy komunikacji wizualnej.

dm1 design&media

ul. Kościuszki 18/9

87-100 Toruń

NIP: 739-131-95-99

Adam Przeździecki

tel
509 263 988

Monika Przeździecka

tel
502 713 188